Tantra masáž

Tantra masáž celého tela je rituál, ktorý spočíva v prijatí prítomnej chvíle a priblíženiu sa viac k sebe samému. Masáž je hlboko relaxačná, vysoko intímna, ale pritom jemná, nežná a zmyselná. Doraz kladie na to, že klient je len čisto prijímajúci. Pri tantrickej masáži nemôžete očakávať uspokojenie svojich sexuálnych túžob a prianí. Tantrické senzuálne masáže slúžia k úplnému uvoľneniu teľa aj na miestach, ktorým sa bežné masáže nevenujú - oblasť panvového dna, vonkajšie pohlavné orgány, vnútorné pohlavné orgány, zadok, kostrč, prsia. Uvoľňuje psychiku, emócie, čím získate bližší vzťah k svojmu telu. Tantrická masáž sa vykonáva zostavou dotykov od jemných až po energetické. Tieto dotyky sú tajomstvom každého masážneho salónu. Masírovaný je pritom vedený, aby uvoľnene dýchal, hýbal hlavou, prípadne vydával zvuky. Čím je masírovaný uvoľnenejší, tým lepšie prúdi životná sila telom. Počas tantrickej masáže môže ale nemusí prebehnúť orgazmus, klient môže, ale nemusí byť vzrušený. Tantrické senzuálne masáže trvajú od 90 min. do 120 min. Pri tantra masáži nedochádza k výmene dotykov. Masírovaný zostáva vždy pasívny, aby sa mohol venovať svojim pocitom.

Obľúbené: Tantra masáž Bratislava, Tantra masáž Nitra, Tantra masáž Trnava, Tantra masáž Žilina

Masážne salóny

 • Masáže Nitra
  Tantra je starodávne umenie posvätnej sexuality a životnej filozofie pochádzajúcej z Indie. Je to cesta, ako posilniť našu osobnosť, partnerský vzťah a prebudiť človeka na mnohých rôznych úrovniach.
 • TantraSecrets logo
  Masáže Žilina

  Vstúpte do našej oázy šťastia a zmyselnosti. Zažijete pocit bezpečia. Nechajte sa unášať. Vychutnajte si naše tantrické masáže v Žiline a príďte si oddýchnuť od každodenného zhonu. Za pomoci použitej masážnej techniky sa bude Vaše telo učiť novej vitalite.

 • Masáže Bratislava

  Tantra masáž u nás je výnimočným zážitkom zo starostlivosti a úcty,ktorý poskytne vášmu telu hlboké precítenie a radosť z príjemných láskavých dotykov.

 • Masáže Nitra

  Máte už dosť hluku a stresu každodenného života? Túžite po odpočinku? Potom je najvyšší čas aby ste nás navštívili! U nás nájdete oázu ticha a pokoja, plnú zmyselnosti, v ktorej sa budete cítiť ako v raji.

 • Tantra-Egypt masáže Nitra
  Masáže Nitra

  Egyptská Tantra masáž má priaznivý vplyv nielen na Vašu sexualitu, libido, na fyzické a mentálne prežívanie sexu, či na Váš partnerský život, ale predovšetkým na Vaše zdravie a životnú silu...Tajomstvo úspechu spočíva v jej&

 • Masáže Trnava

  Zaži nepoznané,... vkroč do tajomnej komnaty plnej nevšedných erotických zážitkov! Pri rytmoch podmanivej hudby a v príjemnej atmosfére z Teba jemným pohladeným odstránim všetok stres a negatívnu energiu.

 • Masáže Trnava

  Kvalitná masáž je jeden z najľahších spôsobov, ako môžeme urobiť niečo užitočné pre svoje telo i dušu. Už odpradávna je využívaná ako liečebný prostriedok.

 • Masáže Trnava

  Tantra masáže určené špeciálne pre ženy. Zabudnite na starosti všedného života a príďte načerpať novú energiu do tantra salónika v Trnave.

 • Masáže Nitra

  V AVEharmony nájdete pokojnú, ničím nerušenú harmonickú atmosféru, ktorá pohladí Vašu dušu a prebudí zmyselnosť, ktorá drieme v každom z nás.

Články

 • Senzuálna masáž, často zamieňovaný za tantra masáž, je spôsob celotelovej masáže medzi relaxačnou a tantrickou technikou. Vychádza z uvedomenia hraničnosti sexuality, tela a dotykov. Na rozdiel od tantrickej masáže pri senzuálnej nie sú zapojené intímne zóny tela.